Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın.

2016 yılından bu yana sizlerleyiz. Binkod Bilişim, Sakarya web tasarım, web yazılım ve dijital reklam ajansı anahtar kelimeleri ile hizmet veren, 2016 yılından bu yana bir çok sektör için web hizmetleri vermiş, sektörlerin sosyal medya ve diğer dijital ortamlarda görünebilir olması için gerek altyapı gerekse SEO çalışmalarını üstlenmiş, reklam ve yönetim danışmanlıklarını yaparak kazançlarını arttırmayı hedeflemiş bir firmadır. Bünyesinde görev alan takım arkadaşlarıyla birlikte, yıllardır bu sektörde olmanın kattığı “outsource” çalışabilme avantajı ile firmaların bir çok işini kısa sürelerde sonuçlandıran, çalışanları, çalışmaları, stratejileri ve çözüm ortakları ile değer katabilen bir Web tasarım, yazılım ve dijital reklam ajansıdır.

Felsefemiz
Sizler için, web tasarım, sosyal medya danışmanlığı, dijital reklamlar ya da hangi hizmet olursa olsun, anahtar kelimemiz öncelikle gereklilik ve faydadır. Bizim için ise, takım çalışmasına inanç, öğrenmeyi öğrenmek ve kendini yönetme yeterliliğine sahip bireyler ve firma olmak.

Vizyonumuz
Sakarya web tasarım ajansı olarak, dünya standartlarında, çağdaş ve yenilikleri takip eden, diğer web tasarım firmalarından farklı ve örnek alınan bir firma olmak. Kocaeli bölgesinde sosyal medya danışmanlığı ve sosyal medya reklamcılığı konularında aranan dijital reklam ajansı olmaktır.

Politikamız
Bilmezsek ölçemez, ölçemezsek yönetemeyiz prensibi ile attığımız her adımı ölçmek ve sürekli geliştirmek. Müşterilerimizin, paydaşlarının, çalışan ve sermayedarlarının mutlu olacağı kazan / kazan prensibinin işlediği ve büyüdüğü çalışma ortamını birlikte oluşturarak geliştirmek.